A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

Відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги

Завдання та функції:

Відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги є структурним підрозділом міської лікарні. Забезпечує надання консультативної допомоги іншим відділенням лікарні профільними спеціалістами, лікувально-профілактичної допомоги населенню.

Функціонує в системі ранньої діагностики (в тому числі анонімної) і профілактики ВІЛ/СНІД кабінет "Довіра", денний стаціонар відділення.

Основні завдання відділення:

 • Надання своєчасної та якісної спеціалізованої медичної допомоги населенню і консультативної допомоги сімейним лікарям, як в амбулаторних, так і в домашніх умовах в межах гарантованих рівнів та обсягів первинної медико-санітарної допомоги (далі ПМД).
 • Організація та проведення комплексу профілактичних заходів, виявлення латентних і ранніх форм захворювань і факторів ризику серед всіх вікових груп населення, якому надає допомогу відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що спрямовані на зменшення захворюваності, інвалідизації та смертності.
 • Організація та проведення диспансеризації разом з сімейними лікарями, терапевтами, педіатрами хворих відповідного профілю і ефективне проведення заходів щодо вторинної профілактики й медико-соціальної реабілітації хворих та інвалідів.
 • Надання кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги населенню прикріпленої території;
 • Проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ускладнень вагітності, гінекологічних захворювань;
 • Формування здорового способу життя;
 • Збереження репродуктивного здоров’я та підготовка до усвідомленого батьківства;
 • Формування відповідальної поведінки в статевих та міжособистісних відносинах;
 • Попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків;
 • Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ/СНІД;
 • Організація стаціонарного лікування хворих відповідного профілю в стаціонарах ТМЛ та спеціалізованих лікарнях, денному стаціонарі відділення, домашньому стаціонарі з централізованою формою обслуговування.
 • Консультативна допомога сімейним лікарям, терапевтам при скеруванні хворих зі стійкою втратою працездатності на МСЕК, відборі хворих для медико-соціальної реабілітації та санаторно-курортного лікування.
 • Надання можливостей для певних категорій населення і профільних хворих щодо пільгового забезпечення медикаментами згідно чинного законодавства.
 • Забезпечення наступності та безперервності в наданні медичної допомоги хворим відповідного профілю.
 • Участь в реалізації цільових державних програм, що стосуються профілю діяльності відповідних фахівців відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.
 • Втілення в практику сучасних методів профілактики, діагностики і лікування на основі досягнень медичної науки і техніки, а також передового досвіду роботи позалікарняних лікувально-профілактичних закладів, підвищення якості і культури роботи.
 • Організація і проведення серед населення лікувально-профілактичних міроприємств, направлених на зниження захворюваності і смертності.
 • Вивчення показників і причин поширеності захворювань і захворюваності з тимчасовою втратою працездатності і інвалідності з метою розробки і практичного здійснення відповідних лікувальних і оздоровчих міроприємств.
 • Санітарно-гігієнічне виховання місцевого населення.
 • Ведення первинної медичної документації за затвердженими формами.

 

Склад​ відділення:

Нич

Леся Зенонівна

Завідувач відділення

Лікар-акушер-гінеколог

1959 р.н.

1982 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Шалагіна

Ліліана Іванівна

Лікар-ендокринолог

1953 р.н.

1976 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ендокринологія».

Жук

Наталя Йосипівна

Лікар - кардіолог

 

1968 р.н.

1991 р. закінчила Ужгородський державний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Кардіологія».

Кашуба

Наталія Миколаївна

Лікар-фтизіатр,

лікар-пульмонолог,

лікар кабінету "Довіра"

1974 р.н.

1998 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Фтизіатрія».

Кіндракевич

Василь Володимирович

Лікар-хірург

1964 р.н.

1992 р. закінчив Архангельський медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Прейс

Наталія Ігорівна

Лікар - офтальмолог

 

1981 р.н.

2004 р. закінчила Національний медичний університет (м.Київ), за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Офтальмологія».

Кандидат медичних наук.

Раделицька

Галина Володимирівна

Лікар-нарколог, лікар-психіатр

1987 р.н.

2011 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа»

Сов’як

Наталія Михайлівна

Лікар-дерматовенеролог

лікар-дерматовенеролог дитячий

1977 р.н.

2003 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Дерматовенерологія», сесртифікат лікаря-спеціаліста за спеціальності «Дитяча дерматовенерологія».

Стевчак

Світлана Несторівна

Лікар-невропатолог

1959 р.н.

1983 р. закінчила Харківський медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія».

Федів

Наталія Володимирівна

Лікар-кардіолог

1988 р.н.

2011 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга  кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія»,

 сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Кардіологія».

Франчук

Тетяна Іванівна

Лікар-невропатолог, лікар-психіатр

1979 р.н.

2001 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія», сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Психіатрія».

Цап

Микола Семенович

Лікар-ортопед-травматолог

 

1964 р.н.

1987 р. закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія і травматологія».

Кушнір

Ірина Степанівна

Лікар-акушер-гінеколог, лікар-акушер-гінеколог підлітковий

1980 р.н.

2003 р. закінчила Львівський державний медичний унівеситет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», гінеколог дитячого та підліткового віку, лікар-УЗД.

Лоцуняк

Зеновій Карлович

Лікар-акушер-гінеколог,

лікар-акушер-гінеколог денного стаціонару

1955 р.н.

1979 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Корінь

Віталій Володимирович

Лікар - хірург

1977 р.н.

2000 р. закінчив Тернопільську  державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Грошко

Олексій Степанович

Лікар-отоларинголог дитячий,

Лікар-отоларинголог дорослий

1983 р.н.

2006 р. закінчив Національний медичний університет (м.Київ), за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Отоларингологія».

Губицький

Віктор Йосифович

Лікар - уролог

 

1973 р.н.

1998 р. закінчив Запорізький державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

 

 

 

 

Кульчинський

Андрій Богданович

Лікар - невропатолог

1972 р.н.

1997 р. закінчив Івано Франківську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія».

Кухар

Ольга Володимирівна

Лікар-педіатр денного стаціонару

1956 р.н.

1979 р. закінчила Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Педіатрія».

 

Івасівка

Христина Петрівна

Лікар-отоларинголог

1985 р.н.

2009 р. закінчила Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Отоларингологія»,  сертифікат лікаря спеціаліста зі спеціальності «Дитяча отоларингологія».

 

Гумецька

Наталія Ярославівна

Психолог

1972 р.н.

2007 р. закінчила міжрегіональну академію управління персоналом м.Львів, за спеціальністю "Медична психологія"

моб.тел. 0963823856

Федитник

Галина Олексіївна

Сестра медична старша

1972 р.н.

1990 р. закінчила Бориславське медичне училище, за спеціальністю «Медична сестра», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні – 20 чол. (вища – 10, перша – 3, без категорії - 7)

Сестра медична денного стаціонару - 1 чол.

Сестра медична кабінету «Довіра» - 1 чол. (вища – 1)

Акушерки - 3 чол. (вища - 2, без категорій - 1)

Сестра господарка 

Реєстратори медичні 

Молодші медичні сестри 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування