A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

Нормативно-правові засади діяльності

Діяльність Трускавецької міської лікарні визначається:

  • Статутом
  • Конституцією України
  • діючими законами України
  • актами Президента України і Кабінету Міністрів України
  • наказами та іншими нормативно-правовими дакументами Міністерства охорони здоров'я України.

Трускавецька міська лікарня є самостійним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я Трускавецької міської  ради і забезпечує потреби населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги у вигляді виконання профілактичних і лікувальних заходів, надання медичних послуг, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

Трускавецька міська лікарня підпорядковується Трускавецькій міській раді. Уповноваженим органом управління Трускавецької міської лікарні є Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Трускавецька міська лікарня підконтрольна та підзвітна управлінню охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації в організаційно-методичному напрямку. У своїй діяльності вона керується Конституцією та законами України, постановами Верховної ради України, актами Президента та постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями сесій Трускавецької міської ради, розпорядженнями голів Львівської обласної та Трускавецької міської державних адміністрацій, а також Статутом ТМЛ та іншими нормативно-правовими актами.

Трускавецька міська лікарня забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої профілактичної діагностичної та лікувальної допомоги населенню міста та навколишніх населених пунктів. Вона є практичною базою підготовки лікарів-інтернів, студентів медичних університетів та коледжів.

Трускавецька міська лікарня надає стаціонарну та амбулаторну допомогу. Стаціонарна служба надає спеціалізовану терапевтичну, хірургічну, травматологічну, педіатричну, неврологічну, акушерсько-гінекологічну, інфекційну допомогу населенню. В її склад входять відповідні відділення, в яких здійснюється діагностика та лікування хворих вторинного рівня.

Всі структурні підрозділи очолюють завідувачі, які діють на підставі посадових інструкцій, затверджених директором. Господарську діяльність лікарні здійснює адміністративно-господарський підрозділ. Діяльність підрозділів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування