A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

Доброгостівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

      Завдання та функції:

     Доброгостівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини є структурним підрозділом лікарні та  забезпечує надання населенню первинної медичної допомоги на основі реалізації прав пацієнтів щодо вибору лікаря.

     Основні завдання відділення:

 • Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
 • Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.
 • Динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями (супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами), що включає комплекс діагностичних та лікувальних втручань, які передбачені галузевими стандартами. 
 • Направлення відповідно до медичних показань пацієнтів, які не потребують екстреної медичної допомоги, для надання їм вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
 • Проведення обов’язкових медичних втручань щодо пацієнтів з наявними факторами ризику розвитку окремих захворювань.
 • Проведення профілактичних втручань, що включає: вакцинацію відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень; підготовлення та надсилання повідомлень про інфекційне захворювання.
 • Надання консультативної допомоги, спрямованої на усунення або зменшення звичок і поведінки, що становлять ризик для здоров’я (тютюнокуріння, вживання алкоголю, інших психоактивних речовин, нездорове харчування, недостатня фізична активність тощо) та формування навичок здорового способу життя.  
 • Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною. 
 • Надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта та його потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; призначення наркотичних засобів та психотропних речовин відповідно до законодавства, включаючи оформлення рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом; координацію із забезпечення медичних, психологічних тощо потреб пацієнта. 
 • Направлення пацієнтів відповідно до медичних показань для надання їм паліативної допомоги в обсязі, що виходить за межі підрозділу.  
 • Ведення первинної облікової документації, оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико- соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть. 
 • Взаємодія з соціальними службами для пацієнтів, соціальні умови життя яких впливають на здоров’я. Взаємодія із суб’єктами системи громадського здоров’я. 

          Завідувач відділення Доброгостівської амбулаторії загальної практики -

       сімейної медицини, сімейний лікар - Олексіва Маргарита Антонівна.

       Контактнний телефон амбулаторії: 098-918-30-00

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування