A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з поводження з побутовими відходами для потреб амбулаторії с. Уличне, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 21.06.2024 15:35
Кількість переглядів: 20

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з поводження з побутовими відходами для потреб амбулаторії с. Уличне, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з поводження з побутовими відходами для потреб амбулаторії с. Уличне, код ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 – Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель № UA-2024-06-21-008734-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1 900,00 грн. (одна тисяча дев’ятсот гривень 00 копійок) з ПДВ в тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету – 1 900,00грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено згідно виділених коштів на оплату зазначених послуг та аналізом використання коштів за попередній рік.

Розмір бюджетного призначення: 1 900,00 грн. (одна тисяча дев’ятсот гривень 00 копійок) з ПДВ згідно фінансового плану установи.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі Герльовський Іван Ігорович подав заявку із інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а саме:

            Виконавець надає якісні послуги відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених Кабінетом Міністрів України, та у відповідності до умов підписаного Договору з урахуванням вимог чинного законодавства України із захисту довкілля.

Розрахунковою одиницею між Замовником та Виконавцем даних послуг є 1 (одна) тонна (т) накопичених та вивезених відходів.

Накопичення відходів здійснюється в спеціальний контейнер Замовника об´ємом 1,1 куб.м.

Послуги з поводження з побутовими відходами включають: збирання відходів, через спорожнення контейнера та їх перевезення.

Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує надати за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.

Учасник визначає ціни на послуги з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути ним сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг, у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам або субпідрядникам.

Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

Графік надання послуг: надання послуг з вивезення  побутових  відходів  відбувається 1 раз на півріччя. Графік надання послуг може бути змінено Виконавцем, про що буде повідомлено Замовника листом на адресу яка буде зазначена в Договорі.

Місце надання послуг: вул Центральна, 97, с. Уличне, Дрогобицький р-н, Львівська обл., 82177;

 Термін надання послуг: до 31.12.2024 року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування