A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з ремонту системи ультразвукової діагностики E-CUBE 9 PRO з заміною плати формування променю, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 23.04.2024 12:58
Кількість переглядів: 45

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з ремонту системи ультразвукової діагностики E-CUBE 9 PRO з заміною плати формування променю, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з ремонту системи ультразвукової діагностики E-CUBE 9 PRO з заміною плати формування променю, код ДК 021:2015 - 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування  медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 -  Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями № UA-2024-04-23-005841-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 263 000,00 грн. (двісті шістдесят три тисячі гривень 00 копійок) з ПДВ в тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету – 263 000,00грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про предмет закупівлі в мережі Інтернет та на порталі Prozorro, на підставі отриманих  від потенційних постачальників комерційних пропозицій та примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: 263 000,00 грн. (двісті шістдесят три тисячі гривень 00 копійок) з ПДВ в тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету – 263 000,00грн згідно фінансового плану установи.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі Кузьмич Тетяна Богданівна   – лікар з ультразвукової діагностики  подала заявку із інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а саме:

Інформація про обладнання

Найменування виду послуг та склад послуги

Послуги з ремонту системи  ультразвукової діагностики E-CUBE 9 PRO з заміною плати  формування променю виробництва  ALPINION MEDICAL SYSTEMS Co., Ltd..

 

Сер.номер S01183

 

Послуги з ремонту системи  ультразвукової діагностики E-CUBE 9 PRO з заміною плати  формування променю виробництва  ALPINION MEDICAL SYSTEMS Co., Ltd.

Матеріальні витрати:

Плата формування променю (FE board)  – 1 од.                           

Послуги:

Демонтаж дефектної плати

Монтаж нової плати

Тестування системи.

Перевірка правильності формування зображення

 

Послуги з ремонту системи  ультразвукової діагностики повинні надавати спеціалісти, які пройшли навчання та сертифіковані  виробником.

Термін надання послуг   — з дати укладання договору  по 31.07.2024р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування