A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Пробірок для забору капілярної крові, 0,25 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, з капіляром, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 22.01.2024 17:19
Кількість переглядів: 29

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Пробірок для забору капілярної крові, 0,25 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, з капіляром,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Пробірка для забору капілярної крові, 0,25 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, з капіляром  код ДК 021:2015 – 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Запит (ціни) пропозицій № UA-2024-01-22-012162-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 68350,00 грн. (шістдесят вісім тисяч триста п’ятдесят гривень 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про предмет закупівлі в мережі Інтернет та на порталі Prozorro, на підставі отриманої  від потенційного постачальника комерційної пропозиції та примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: 68350,00 грн. (шістдесят вісім тисяч триста п’ятдесят гривень 00 копійок) з ПДВ  згідно фінансового плану установи.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі головна медична сестра Надія МАДЯК подала заявку із інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а саме:

 

Технічні характеристики предмета закупівлі

Об'єм, мл

Можливі значення: 0.25

 

Наявність наповнювача

Можливі значення: Так

 

Наповнювач

Можливі значення:  ЕДТА К3

 

Колір кришки

Можливі значення:  Бузковий

 

Стерильність

Можливі значення: Так

 

Наявність капіляру

Можливі значення:  Так

 

Кількість товару:

Пробірка для забору капілярної крові, 0,25 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, з капіляром - 5000 штуки;

Термін поставки товару  — з дати укладання договору  по 31.12.2024р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування