A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Дизельного палива зимового, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.11.2023 13:03
Кількість переглядів: 21

Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня”

Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Дизельного палива зимового, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня” Трускавецької міської ради;

1.2. Місце знаходження: вул. Данилишиних, буд.62, м. Трускавець, Львівська обл. 82200;

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 01984228;

1.4. Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дизельне паливо зимове, код ДК 021:2015 –- 09130000-9: Нафта і дистиляти  (09134200-9- Дизельне паливо).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями № UA-2023-11-09-005993-a. 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  27750,00грн. (Двадцять сім тисяч сімсот п’ятдесят  гривень 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про предмет закупівлі на сайті Державної служби статистики України,  в мережі Інтернет та на порталі Prozorro, на підставі отриманої  від потенційного постачальника  комерційної пропозиції та примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: 27750,00грн. (Двадцять сім тисяч сімсот п’ятдесят  гривень 00 копійок) з ПДВ згідно з фінансовим планом установи.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Ініціатор закупівлі в.о. механіка Федчишак Володимир Михайлович  подав заявку із інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а саме:

Технічні  та якісні характеристики дизельного палива. За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати вимогам і нормам встановленим .4.2 ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови». Паливо дизельне має бути виготовлене виключно з нафтової сировини і не повинне містити метилові / етилові естери жирних кислот.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині технічних вимог  про інформацію про розгалужену мережу власних, орендованих чи партнерських АЗС в межах Львівської області, в тому числі не менше одної у містах Трускавець, Дрогобич, Стрий, а також по трасі до м. Львова  з перелічених населених пунктах, на яких буде здійснюватися заправка. (вказати адреси АЗС)

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Термін поставки товару  — з дати укладання договору  по 31.12.2023р.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування