A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Картоплі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 03.10.2023 11:17
Кількість переглядів: 37

Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня”

Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Картоплі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня” Трускавецької міської ради;

1.2. Місце знаходження: вул. Данилишиних, буд.62, м. Трускавець, Львівська обл. 82200;

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 01984228;

1.4. Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Картопля, код ДК 021:2015 - 03210000-6: Зернові культури та картопля (03212100-1 — Картопля).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:Відкриті торги з особливостями № UA-2023-10-03-001718-а.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 69 000,00грн. (Шістдесят дев’ять  тисяч  гривень 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про предмет закупівлі в мережі Інтернет та на порталі Prozorro, на підставі отриманих  від потенційних постачальників комерційних пропозицій та примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: 69 000,00грн. (Шістдесят дев’ять  тисяч  гривень 00 копійок) з ПДВ згідно з фінансовим планом установи.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Ініціатор закупівлі сестра медична з дієтичного харчування Ольга ЮРКЕВИЧ подала заявку із інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а саме:

Наймену-вання продуктів харчування

Характеристика

Оди

ниці виміру

Кіль-

кість

 

Картопля

(код ДК 021:2015 (03212100-1 — Картопля)

Картопля ціла, чиста, здорова, свіжа, зріла, повністю вкрита щільною шкіркою, без зайвої зовнішньої вологості, не проросла, не зів'яла, без ушкоджень сільськогосподарськими шкідниками, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без коричневих плям, викликаних впливом тепла, не позеленіла. Вид внутрішньої частини картоплі: типова для ботанічного сорту забарвлення. Не допускаються внутрішні порожнечі, сірі, сині або чорні плями під шкіркою, чорна серцевина. Запах і смак: властивий даному ботанічному сорту,. Не допускається картопля - з механічними пошкодженнями (порізи, тріщини, вм'ятини); - уражена паршею та дротяником; - пошкоджена гризунами, - уражені гнилями та фітофторою; - Наявність налипання землі допускається не більше 1%.; Безпечність продукції – вміст пестицидів, токсичних елементів, мікотоксинів, нітритів не повинен перевищувати допустимі рівні. Оцінка якості – згідно з ДСТУ 4506:2005; Без ГМО. Пакування – сітка полімерна біля 20 кг;  Картопля урожаю 2023 року.

кг

6000

                     

Термін поставки товару  — з дати укладання договору  по 31.12.2023р.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування