A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Олії соняшникової рафінованої (фасовка 1 літр), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 17.08.2022 11:49
Кількість переглядів: 34

Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня”

Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Олії соняшникової рафінованої (фасовка 1 літр),  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

 1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня” Трускавецької міської ради;

1.2. Місце знаходження: вул. Данилишиних, буд.62, м. Трускавець, Львівська обл. 82200;

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 01984228;

1.4. Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Код ДК 021:2015 — 15420000-8 –Рафіновані олії та жири (15421000-5 Рафіновані олії ) Олія соняшникова рафінована (фасовка 1 літр).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Спрощена закупівля № UA-2022-08-17-005700-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 28800, 00 грн. (Двадцять  вісім  тисяч вісімсот гривень 00 копійок) з ПДВ.

 Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: 28800, 00 грн. (Двадцять  вісім  тисяч вісімсот гривень 00 копійок) згідно з фінансовим планом установи.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з дати укладання договору по 31.12.2022р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування продуктів харчування

Характеристика

Одиниця виміру

Кіль-

кість

 

Олія соняшникова рафінована (фасовка 1 літр)

Олія соняшникова рафінована фасована в пляшках по 1л (920 гр) кожна. Смак та запах повинен бути притаманний олії соняшниковій без стороннього запаху, присмаку та гіркоти, прозора. ДСТУ 4492:2017. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що відображається на етикетці маркуванням «без ГМО» На кожну одиницю  тари з олією соняшниковою повинна бути наклеєна етикетка, на якій нанесено маркування будь-яким способом, що забезпечує чітке позначення і читання. Маркування містить таку інформацію: назву олії, її вид, ґатунок; склад продукту у порядку переваги складників, у тому числі харчових добавок, що використовувались у його виробництві; назву країни-виробника; назву та повну адресу і телефон виробника, адресу потужностей (об’єкта) виробництва; масу нетто в грамах або об’єм в см3; дату розливу (число, місяць, рік);  умови зберігання; кінцеву дату споживання «Вжити до» або дату виробництва та строк придатності;  позначення цього стандарту;  штрих-код продукції. Якість відповідно до ГОСТ, ДТСУ, ТУ та інших документів, що діють на території України.

л

450

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування