A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Столів медичних фізіотерапевтичних СМФ-1(е) (код НК 024:2019 34852 Стіл / кушетка масажний, без електроживлення, портативний), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета за

Дата: 25.03.2023 10:44
Кількість переглядів: 27

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Столів медичних фізіотерапевтичних СМФ-1(е) (код НК 024:2019 34852 Стіл / кушетка масажний, без електроживлення, портативний), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

 

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Стіл медичний фізіотерапевтичний СМФ-1(е) (код НК 024:2019 34852 Стіл / кушетка масажний, без електроживлення, портативний) - 33150000-6: Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2023-03-25-000226-a 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 230 000,00 грн (двісті тридцять тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про рівень цін на предмет закупівлі та із середніх цін комерційних пропозицій, наданих суб’єктами господарювання.

Розмір бюджетного призначення: 230 000,00 грн (двісті тридцять тисяч гривень 00 копійок) згідно фінансового плану установи та виділених коштів на проведення закупівлі з місцевого бюджету.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі головна медична сестра Надія МАДЯК подала заявку вказавши необхідну кількість,  технічні характеристики та модель обладнання, що необхідно закупити взявши до уваги вимоги необхідні для укладення договору з НСЗУ по пакету реабілітація.  Також було визначено код  згідно Національного класифікатора НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів”, затверджений наказом Мінекономрозвитку від 05.02.2019 р. № 159.

Обов’язковою умовою є наявність Декларації про відповідність продукції  вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, зареєстрованої в Реєстрі осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг.

Виробник повинен мати сертифікат на систему управління якістю ISO-9001:2015, ISO-13485:2016.

Наявність сертифікату на систему екологічного управління ISO 14001:2015.

Учасник повинен мати сертифікованих виробником спеціалістів для обслуговування та ремонту запропонованого обладнання

Гарантійний термін (строк) експлуатації товару, запропонованого Учасником повинен становити не менше 12 місяців з дати поставки. Товар повинен бути новим та таким, що не був в експлуатації.

Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару, у кількості та в терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.

Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копії технічної документації виробника товару, який є предметом закупівлі у вигляді паспорту, або технічного опису, або інструкції користувача українською мовою.

Корпус виготовлений зі сталі та захищений антикорозійним покриттям ( порошкова фарба).

Кількісні та якісні вимоги до предмету закупівлі описані згідно вибраної моделі ініціатором закупівлі.

Термін постачання — з дати укладання договору по 30 червня 2023р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування