A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Реабілітаційного комплексу РК-1 (6 тренажерів) (код НК 024:2019 30908 Пристрій для тренування координації реабілітаційний), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закуп

Дата: 25.03.2023 13:26
Кількість переглядів: 29

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Реабілітаційного комплексу РК-1 (6 тренажерів) (код НК 024:2019 30908 Пристрій для тренування координації реабілітаційний), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

 

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Реабілітаційний комплекс РК-1 (6 тренажерів) (код НК 024:2019 30908 Пристрій для тренування координації реабілітаційний) - 33150000-6: Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2023-03-25-000243-a 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 66 000,00 грн (шістдесят шість тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про рівень цін на предмет закупівлі та із середніх цін комерційних пропозицій, наданих суб’єктами господарювання.

Розмір бюджетного призначення: 66 000,00 грн (шістдесят шість тисяч гривень 00 копійок) згідно фінансового плану установи та виділених коштів на проведення закупівлі з місцевого бюджету.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі головна медична сестра Надія МАДЯК подала заявку вказавши необхідну кількість,  технічні характеристики та модель обладнання, що необхідно закупити взявши до уваги вимоги необхідні для укладення договору з НСЗУ по пакету реабілітація.  Також було визначено код  згідно Національного класифікатора НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів”, затверджений наказом Мінекономрозвитку від 05.02.2019 р. № 159.

Обов’язковою умовою є наявність Декларації про відповідність продукції  вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, зареєстрованої в Реєстрі осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг.

Виробник повинен мати сертифікат на систему управління якістю ISO-9001:2015, ISO-13485:2016.

Наявність сертифікату на систему екологічного управління ISO 14001:2015.

Учасник повинен мати сертифікованих виробником спеціалістів для обслуговування та ремонту запропонованого обладнання

Гарантійний термін (строк) експлуатації товару, запропонованого Учасником повинен становити не менше 12 місяців з дати поставки. Товар повинен бути новим та таким, що не був в експлуатації.

Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару, у кількості та в терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.

Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копії технічної документації виробника товару, який є предметом закупівлі у вигляді паспорту, або технічного опису, або інструкції користувача українською мовою.

Призначений для відновлення рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок; реабілітації після травм; при захворюваннях нервової системи, опорно-рухового апарату у ревматологічних і кардіологічних хворих; після протезування. На реабілітаційному комплексі можуть одночасно займатися 4 пацієнта.

Комплектація: . 1.Тренажер маятниковий для верхніх кінцівок кистевий ТМК-1; 2.Тренажер ротаційний для верхніх кінцівок маховий ТРВМ-1; 3.Тренажер ротаційний для нижніх кінцівок підлоговий ТРНП-1;  4.Тренажер ротаційний для нижніх кінцівок гомілкостопний ТРНГ-1; 5.Тренажер ротаційний для верхніх кінцівок настінний ТРВН-1; 6.Тренажер ротаційний для верхніх кінцівок кистевий ТРВК-1.

Каркас реабілітаційного комплексу являє собою зварну конструкцію з повузлово розбірними елементами, за рахунок болтових з`єднань, і виготовлений зі стальних профільних труб квадратного перерізу з товщиною стінки 2мм та листового металу захищеного антикорозійним покриттям (порошкова фарба).

На каркасі РК-1 закріплені дві металеві полиці, на яких можна розміщувати тренажери.

Кількісні та якісні вимоги до предмету закупівлі описані згідно вибраної моделі ініціатором закупівлі.

 

Термін постачання — з дати укладання договору по 30 червня 2023р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування