A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з комплексного технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 13.02.2023 14:06
Кількість переглядів: 15

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

 

технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з комплексного технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Послуги з комплексного технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання - 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2  Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями   №UA-2023-02-13-014555-a 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 71280, 00 грн. (Сімдесят одна тисяча двісті вісімдесят  гривень 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про індекс інфляції та вартість послуги за попередній рік.

Розмір бюджетного призначення: 71280, 00 грн. (Сімдесят одна тисяча двісті вісімдесят  гривень 00 копійок) з ПДВ. згідно фінансового плану установи.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі головна медсестра Надія МАДЯК подала заявку із технічним завданням та вимогами до послуги з комплексного технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, а саме:

  • Проводити технічне обслуговування  кисневих систем, барокамер та випробування кисневих  систем  згідно з заявленого списку не рідше встановленого графіка з відповідним записом у технічному журналі з допуском до роботи. Видавати протоколи про стан кисне проводу.
  • Забезпечити присутність відповідального працівника Учасника для проведення технічного обслуговування медичного обладнання спеціалістами учасника не рідше як один раз на тиждень, а у випадку необхідності – протягом 2-х робочих днів з моменту звернення.
  • Проводити технічне обслуговування автоклавів, стерилізаторів парових та дистиляторів для своєчасного забезпечення безперервної роботи операційних блоків  згідно графіка про надання послуги з відповідним записом про допуск до роботи , (в разі ремонту проводити заміри вихідних параметрів з видачею відповідних протоколів).
  • Проводити технічне обслуговування електрокардіографів згідно з заявленого списку медичного обладнання та в разі ремонту проводити заміри вихідних параметрів з видачею відповідних протоколів.
  • Проводити технічне обслуговування стерилізаторів термостатів сухожарових шаф  з допуском даного обладнання до роботи (вразі ремонту проводити заміри вихідних параметрів з видачею відповідних протоколів) .
  •  Проводити технічне обслуговування  в операційних блоках за переліком медичного обладнання, проводити допуск обладнання до роботи та забезпечувати безперебійну роботу операційних та бактерицидних ламп, в разі ремонту проводити заміри вихідних параметрів з видачею відповідних протоколів.

 

Термін надання послуг — з дати укладання договору по 31 грудня 2023р.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування