A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Гольмієвого лазера (код НК 024:2019 36037 Лазерна літотрипсійна система), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.03.2023 10:57
Кількість переглядів: 15

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Гольмієвого лазера (код НК 024:2019 36037 Лазерна літотрипсійна система), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

 

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Гольмієвий лазер (код НК 024:2019 36037 Лазерна літотрипсійна система) - 33160000-9: Устаткування для операційних блоків

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2023-03-25-000199-a 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 4 100 000,00 грн (чотири мільйони сто тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: 4 100 000,00 грн (чотири мільйони сто тисяч гривень 00 копійок) згідно фінансового плану установи та виділених коштів на проведення закупівлі з державного та місцевих бюджетів.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі в.о. завідувача відділення інтервенційної радіології та ендоурології Василь ІРОДЕНКО подав службову записку в якій вказав необхідні технічні та якісні характеристики предмету закупівлі. Також ним було визначено код  згідно Національного класифікатора НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів”, затверджений наказом Мінекономрозвитку від 05.02.2019 р. № 159.

Обов’язковою умовою є, щоб Товар  повинен бути зареєстрований в Україні або дозволений для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства, що засвідчується завіреною копією декларації або копіями документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту або завіреною копією іншого документа

Гарантійний термін (строк) експлуатації товару, запропонованого Учасником повинен становити не менше 12 місяців з дати поставки. Товар повинен бути новим та таким, що не був в експлуатації.

Доставка, інсталяція, пуск обладнання та навчання персоналу здійснюється за рахунок Учасника.

Сервісне обслуговування товару, запропонованого Учасником повинно здійснюватися інженерами, сертифікованими виробником.

Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару, у кількості та в терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.

Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копії технічної документації виробника товару, який є предметом закупівлі у вигляді паспорту, або технічного опису, або інструкції користувача українською мовою.

Кількісні та якісні вимоги до предмету закупівлі описані із врахуванням потреби у  застосуванні в урології, абляції, коагуляції, при пухлинах сечового міхура, пухлинах сечоводу, розрізу стриктур, літотрипсії, енкулеації.

 

 

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 липня 2023р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування