A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги із централізованого водопостачання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 03.01.2023 09:49
Кількість переглядів: 21

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги  із централізованого водопостачання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  послуги із централізованого водопостачання.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Закупівля без використання електронної системи № UA-2023-01-03-004296-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 995527,12 грн  (Дев’ятсот дев’яносто п’ять тисяч п’ятсот двадцять сім гривень 12 коп)з ПДВ,  в тому числі за рахунок бюджетних коштів -  785727,12грн (сімсот вісімдесят п’ять тисяч сімсот двадцять сім гривень 12 копійок), за рахунок  власних коштів установи – 209800,00 (двісті дев’ять  тисяч вісімсот гривень 00 копійок). Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом отриманої послуги за 2022 календарний рік (бюджетний період).  При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився на підставі затвердженого тарифу відповідно до Рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради та затвердженого ліміту натуральних показників (23720 куб.м *41,96 грн = 995291, 20 грн., абонентська плата  за 12 місяців – 235,92грн  з урахуванням ПДВ).

Розмір бюджетного призначення: 995527,12 грн  (Дев’ятсот дев’яносто п’ять тисяч п’ятсот двадцять сім гривень 12 коп)з ПДВ  згідно фінансового плану установи.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля послуги із централізованого водопостачання, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються Постановою Кабінет Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (зі змінами) «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», нормами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VII (зі змінами та доповненнями), які встановлюють правові, економічні та організаційні принципи діяльності в сфері надання послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Трускавецький водоканал» відповідно до Статуту створене територіальною громадою міста Трускавця Львівської області для надання загально необхідних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для задоволення потреб мешканців та суб’єктів господарювання міста Трускавця Львівської області.

       Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 01.01.2022 р. № 1682-ІІІ регулюється діяльність суб’єктів природних монополій у таких сферах:  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

        Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 01.01.2022 р. № 1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій

        Відповідно до Листа про надання інформації Антимонопольного комітету України  № 220-29.3/02-4326е від 09.12.2022року щодо зведеного переліку суб’єктів природних монополій, встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Трускавецький водоканал" включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Львівської області (місто Трускавець). Інформацією, що міститься в Ліцензійному реєстрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (http://www.nerc.gov.ua), встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Трускавецький водоканал"має ліцензію на провадження господарської діяльності надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з 01.01.2023р. по 31 грудня 2023р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг, за одиницю виміру послуги приймається 1 послуга (Під однією послугою слід розуміти - водопостачання - 23720 м3, абонентська плата за 12 місяців).

Очікуваний обсяг закупівлі на 2023 рік визначається з огляду на затверджений ліміт натуральних показників.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування