A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Картоплі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 23.02.2022 14:00
Кількість переглядів: 20

Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня”

Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Картоплі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

 1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство “Трускавецька міська лікарня” Трускавецької міської ради;

1.2. Місце знаходження: вул. Данилишиних, буд.62, м. Трускавець, Львівська обл. 82200;

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 01984228;

1.4. Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Код ДК 021:2015 — 03210000-6: Зернові культури та картопля (03212100-1 — Картопля) -  Картопля.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Спрощена закупівля № UA-2022-02-23-009315-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі  7500, 00 грн. (сім тисяч п’ятсот  гривень 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: : 7500, 00 грн. (сім тисяч п’ятсот  гривень 00 копійок) з ПДВ згідно з фінансовим планом установи.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з дати укладання договору по 31.12.2022р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування продуктів харчування

Характеристика

Одиниця виміру

Кіль-

кість

 

Картопля (код ДК 021:2015 03212100-1 — Картопля)

Картопля ціла, чиста, здорова, свіжа, зріла, повністю вкрита щільною шкіркою, без зайвої зовнішньої вологості, не проросла, не зів'яла, без ушкоджень сільськогосподарськими шкідниками, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без коричневих плям, викликаних впливом тепла, не позеленіла. Вид внутрішньої частини картоплі: типова для ботанічного сорту забарвлення. Не допускаються внутрішні порожнечі, сірі, сині або чорні плями під шкіркою, чорна серцевина. Запах і смак: властивий даному ботанічному сорту,. Не допускається картопля - з механічними пошкодженнями (порізи, тріщини, вм'ятини); - уражена паршею та дротяником; - пошкоджена гризунами, - уражені гнилями та фітофторою; - Наявність налипання землі допускається не більше 1%.; Безпечність продукції – вміст пестицидів, токсичних елементів, мікотоксинів, нітритів не повинен перевищувати допустимі рівні. Оцінка якості – згідно з ДСТУ 4506:2005; Без ГМО. Пакування – сітка полімерна біля 20 кг;

кг

1000

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування