A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Універсальної ультразвукової діагностичної системи, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 10.02.2022 09:37
Кількість переглядів: 23

Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Універсальної ультразвукової діагностичної системи, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради

 

Місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 82200 Львівська область, місто Трускавець, вулиця Данилишиних, будинок 62;  01984228

Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Універсальна ультразвукова діагностична система - 33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 - Ультразвукові установки)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги  UA-2022-02-10-000785-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 980 000,00 грн (дев’ятсот вісімдесят тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом наявної інформації про рівень цін на предмет закупівлі.

Розмір бюджетного призначення: 980 000,00 грн (дев’ятсот вісімдесят тисяч гривень 00 копійок) згідно фінансового плану установи.

 

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Ініціатор закупівлі заступник головного лікаря з економічних питань Іван ГЕРЛЬОВСЬКИЙ подав перелік необхідних технічних характеристик виходячи із моніторингу наявної інформації по видах обладнання та його орієнтованій вартості та беручи до уваги інформацію подану лікарями з ультразвукової діагностики.

Обов’язковою умовою є, щоб Інструкція з експлуатації медичного обладнання (який пропонується до постачання) повинна бути  українською мовою. Товар повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку. Обов’язкова наявність в Україні технічного персоналу, який пройшов навчання і сертифікований виробником для інсталяції, гарантійного та післягарантійного обслуговування обладнання. Доставка, інсталяція, запуск обладнання та навчання спеціалістів Замовника за рахунок Учасника.

 

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2022р.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування