A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

В Міністерство охорони здоров'я України запустили навчальний тренажер, який допоможе лікарям навчитися працювати з Міжнародною класифікацією первинної медичної допомоги ICPC-2.

Дата: 07.06.2018 15:02
Кількість переглядів: 38

ІСРС-2 для українських лікарів – це нова система, яка дозволяє концентруватись на потребах пацієнтів, а не підлаштовуватись під зручність обробки кодів для формування статистики. Для збору медичних даних ( в т.ч. і для цілей статистики) медичні працівники не повинні заповнювати додаткові статистичні форми - дані повинні збиратися під час виконання звичайних рутинних дій. Завдяки удосконаленню обліку медичних даних (Наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018) змінюються процеси і створюються передумови для впровадження більш ефективних електронних медичних систем.

Роботу з тренажером слід розпочати з інструкції - вона надає необхідну базову інформацію про принципи використання ІСРС-2, яку треба опрацювати перед використанням тренажеру. В інструкції знайдете посилання на тренажер і на спеціальну форму для пропозицій щодо удосконалення інструменту: https://bit.ly/2sFxTdZ

Більше про тренажер та ICPC-2 на сайті МОЗ: https://goo.gl/KzTvRm


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування