A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

В ДОЗ ЛОДА (в рамках 2017-2018 р.р. реалізується проект Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я») проведена підсумкова конференція аналізу видатків на утримання закладів охорони здоров’я області

Дата: 17.08.2018 11:26
Кількість переглядів: 33

Ми хочемо доброї медицини. Щоби сучасна діагностика і ефективне лікування, достатньо медикаментів і усього необхідного обладнання, щоби чисто і безпечно, лікарі і медсестри з добрими знаннями, високими моральними якостями і достойною зарплатою. 
Але чи всі ми готові до змін? І головне, чи готові, чи змінюватись, чи хочемо самі цих змін?
Всі знаємо, що немає вдосталь грошей на це дороге задоволення - цивілізовану і відповідальну медицину. Але ж і цей куций медичний бюджет доволі часто використовується нефективно. От лиш надзвичайно важко пояснити певній частині громади, що так далі бути не може. У лікарнях має відбуватись інтенсивне лікування, а не проведення часу. Зарплату мають отримувати не за вихід на роботу, а за ПРАЦЮ і добрий результат лікування. 
Ми на порозі важливих трансформацій у сфері медичної допомоги. Фінансувати лікарню буде НСЗУ не за кількість ліжок, а за пролікований відповідно до протоколів випадок хвороби. Це шлях складний. Наш досвід підтверджує, що реформа стаціонарної допомоги буде дуже непроста, з непопулярними рішеннями і діями. 
Кожен крок потребує аналізу і аргументів. У нас надто мало фахівців з медичної економіки. Натомість вдосталь популізму і негативізму. У деяких колгоспах "Тихе життя" спротив шалений. 
Завдяки проекту USAID Ukraine - USAID Україна "Фінансування та управління охороною здоров'я" впродовж двох років опрацювали тисячі статистичних талонів. Зроблена величезна робота керівниками 84 лікарень області, їх економістами і статистиками. 
Представили результати аналізу витрат та моніторингу ефективності роботи стаціонарів керівникам області Oleg Synyutka Олександр ГанущинВолодимир Гірняк головам РДА і районних рад, головним лікарям ЦРЛ, ЦМЛ і обласних лікарень. 
Ми отримали об'єктивні аргументи і бачення шляхів використання цих результатів у ході підготовки стаціонарного сектору до проведення реформи фінансування охорони здоров’я в Україні. Об'єктивно, показово, без популізму.
На жаль, проект завершується. Дякую проекту Ользі Зусь, Олександру Кацабі Олегу Семерику, Сергію Дяченку за співпрацю, за досвід, ща надзвичайно важливий інструмент.
Дуже сподіваюсь на політичну волю Міністерство охорони здоров'я УкраїниНСЗУ Національна служба здоров'я України Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) Oleg Petrenko продовжити кропітку роботу над аналізом видатків стаціонарів і визначенню вартості медичної послуги. Часу маємо не багато. Львівщина готова продовжувати на новому рівні...

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування