Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

Жіноча консультація

Завдання та функції:

Жіноча консультація є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні і надає всі види амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги населенню.

Основними завданнями жіночої консультації є :

  • надання кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги населенню прикріпленої території;
  • проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ускладнень вагітності, післяпологового періоду, гінекологічних захворювань;
  • втілення у практику сучасних методів профілактики, діагностики та лікування вагітних жінок та гінекологічних хворих, а також передових форм і методів амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги;
  • забезпечення жінок соціально-правовою допомогою, на основі законодавства про охорону здоров’я матері і дитини.

Склад відділення:

Нич

Леся Зенонівна

Завідувач жіночої консультації

Голова ЛКК

1959 р.н.

1982 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

 

тел. (03247) 5-36-53

Кушнір

Ірина Степанівна

Лікар-акушер-гінеколог

1980 р.н.

2003 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», гінеколог дитячого та підліткового віку, лікар-УЗД

Лоцуняк

Зеновій Карлович

Лікар-акушер-гінеколог

1955 р.н.

1979 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Трикуц

Микола Петрович

Лікар-акушер-гінеколог

1947 р.н.

1975 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Косюта

Василь Петрович

Лікар-акушер-гінеколог

1965 р.н.

1994 р. закінчив Івано-Франківську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

 

Акушерки – 5 чол. (вища – 3, без категорії – 2)

Молодші медичні сестри